Titles you rated
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0