Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0
The Fall GuyRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 1.0