Series
Ratings
48
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Café MinamdangRated ★ 0.5
Addicted HeroinRated ★ 2.0- Fairy TailRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0