Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 4.0