Titles you rated
The World of UsRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
MahjongRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
ListRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dekalog: TenRated ★ 4.0
Dekalog Nine Dekalog dziewiecRated ★ 3.5