Series
Ratings
52
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0