Titles you rated
Art of FightingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0