Titles you rated
MisbehaviorRated ★ 1.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Last SongRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 2.5
The First TimeRated ★ 4.5- Blind DatingRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 2.0
A Monster in ParisRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Uptown GirlsRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5