Series
Ratings
179
DynastyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The WatcherRated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
The Kominsky MethodRated ★ 4.5
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5