Titles you rated
AkiraRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
A Time to KillRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5