Series
Ratings
199
Run with the WindRated ★ 4.5- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 1.5
Gakuen AliceRated ★ 2.0- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 3.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 0.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 1.0
- Roller CoasterRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.0
Street Food FighterRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5