Titles you rated
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.0
The BikeridersRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0