Titles you rated
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0