Movies
Ratings
297
UltravioletRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 0.5
The ElixirRated ★ 0.5
Woman of the HourRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The BayRated ★ 4.0
ClawRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 3.0
Dance of the 41Rated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0