Movies
Ratings
74
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Café LumièreRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Reality BitesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0