Series
Ratings
147- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0