Movies
Ratings
283
Confessions of a Dangerous MindRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5