Movies
Ratings
371
EpitaphRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5