Movies
Ratings
58
Les MisérablesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0