Titles you rated
ThirstRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 4.0- Love Is ProteinRated ★ 2.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0