Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Amazing SaturdayRated ★ 4.5