Titles you rated
GoodFellasRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
BladeRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0