Movies
Ratings
71
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0