Movies
Ratings
11
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0