Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0