Movies
Ratings
190
MomentumRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 2.5
The Wedding RingerRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Status UpdateRated ★ 3.0
AdventurelandRated ★ 4.0
Born To RaceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
21 & OverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5