Titles you rated
Gray MattersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WishRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Good GriefRated ★ 3.0
Dear ExRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0