Series
Ratings
127
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Tales of the CityRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Most Beautiful Thing Season 1Rated ★ 4.5
QueendomRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0