Movies
Ratings
87
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The MythRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 1.0