Movies
Ratings
215
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5