Series
Ratings
36
The FlashRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0