Series
Ratings
104
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5