Movies
Ratings
135
My PaparottiRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Beasts of the Southern WildRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.0