Titles you rated
EternalsRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 2.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Dark WatersRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
SkinRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 1.5
Creed IIRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
RockyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0