Series
Ratings
43
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0