Movies
Ratings
365
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
ObsessedRated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0