Titles you rated
MantisRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Crypto ManRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5