Titles you rated
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5