Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
GoedamRated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0