Titles you rated
Emily in Paris Season 4Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0