Movies
Ratings
81
The DreamersRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0