Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
The JackalRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0