Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0