Series
Ratings
39
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Sweet SpyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0