Movies
Ratings
179
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
BabeRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0