Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0