Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 1.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 1.0
JunoRated ★ 1.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
Love in 42.9Rated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
TedRated ★ 4.0