Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0