Titles you rated
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
DragonRated ★ 5.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 5.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
From HellRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
Eye For An EyeRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0