Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 1.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 0.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0